Meklēt kartē
Meklētājs
Katalogs
Sludinājumi
Lasītava
Mani dati
Reklāma
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Z
X
Y
W
Q
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Pūdnīku skūla, keramika
Akminīši, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, Latvija, LV-4622
(+371) 26695877 - Evalds Vasilevskis
(+371) 29106193 - Staņislavs Viļums
(+371) 29466372 - Aivars Ušpelis
(+371) 26462413 - Ilmārs Vecelis
(+371) 29241488 - Lilija Zeiļa
(+371) 29239368 - Aiga Dātava
(+371) 20207533 - Valentīns Petjko
www.pudnikuskula.viss.lv
Viss
Piedāvājumi
Galerija
Video
Karte
Faili
Raksti
Sludinājumi
Galerija
93
2s
3s
4s
5s
Mākslinieku plenērs Akminīšos
Galerija
Tradicionālo prasmju skolu noslēguma pasākums Līvānos
Līvānu pilsētas svētku cepļa kurināšana Latgales mākslas un amatniecības cetrā
Cepļa izņemšana un izstādes ekspozīcija Līvānu Amatniecības Centrā (2010. gads)
Ziedu Oāze, ziedu salons
Lielākais un iespējams skaistākais ziedu veikals Ogrē "Ziedu Oāze", kurš ietver sevī vairākas nodaļas: grieztie ziedi, telpaugi, floristikas preces, mākslīgie augi, sveces, dāvanas, amatnieku izstradājumi.
Zanda, rokdarbi, keramika
Svēpētās keramikas bļodas, krūzes, svečturi, vāzes,adījumi.
Vašlejas, viesu māja
Vašlejas
- viesu nams Tukumā, sakoptā lauku vidē. Vieta pasākumiem, naktsmītnes, kamīnzāle, karaoke, pirts. Piknika vietas, teniss.
Ivonna, SIA
SIA Ivonna veic galdu klāšanu Rīgas apkārtnē. Piedāvājumā ēdieni visām gaumēm par ļoti draudzīgām cenām. Siltu ēdienu atvešana līdz 50 personām. Trauku īre par brīvu.
Dana, viesu nams
Viesu nams Dana
atrodas Rojā, jūra 500 m. 2-vietīgas un 4-vietīgas istabas. Ogošana, makšķerēšana sēņošana.
Gintus SIA, mērniecība
SIA Gintus
, mērniecība, topogrāfija, detālplānojumi, izpildshēmas, robežplāni.
OSCA, SIA
Mūsu kompānija piedāvā plašu profesionālo pakalpojumu spektru grīdas segumu veidošanas, remonta un apkalpošanas jomā, kuri ir izgatavoti no dabiskiem augstākās kvalitātes materiāliem. Mūsu darba pieredze būvniecības un remonta jomā ir vairāk nekā desmit gadi
Energetikas, veselības un atpūtas centrs
Energetikas
. Rehabilitācijas centrs pie jūras. Bērnu vasaras nometnes. Pasākumu organizēšana, ēdināšana. Konferenču telpas.
Ausmas, brīvdienu māja
Brivdienu māja "Ausmas" piedāvā naktsmītnes un telpu svinībām līdz lidz 50 cilvekiem ar iespēju pērties pirtī. Atrodamies stundas braucienā no Rīgas, Talsu novadā. Labi piebbruacamie ceļi no Jūrmalas un Ventspils šosejas. Piedzīvojumu meklētājus gaida „Amazones džungļi”. Dīķi un upe ir izrakti un izveidoti, jo te bija ļoti mitra vieta. Nu ar laivu var braukt kā pa Amazones džungļiem!
Angitu, SIA
Metāla trauki virtuvei no čuguna un alumīnija. Pannas, grill pannas, wok pannas, trauki sautēšanai, katli, sautējamie katli (pīles), kalti ar apļau dibenu (kazani). virtuves piederumim no koka.
Visi banneri