Искать на картеПоисковикКаталогОбьявлениеСтатьиМои данныеРеклама
Permanent  Master

Permanent Master

Dārzaugļu iela 1 - 110, Rīga, Latvija, LV-1012
(+371) 28808806
(+371) 67544160
Понедельник10:00 - 17:00
Вторник10:00 - 17:00
Среда10:00 - 17:00
Четверг10:00 - 17:00
Пятница10:00 - 17:00
Суббота11:00 - 14:00
Воскресенье -
Юридическое название : SIA «PERMANENT MASTER»
Регистрационный номер : LV40103259617
Юридический адрес : Cēsu iela 31/1, Rīga, LV-1012
FotoTeksts
permanent make up
Akreditēts, specializēts mācību centrs Permanent Master piedāvā apgūt permanentā meikapa meistara kvalifikāciju. Tiem, kuri vēlas ne tikai paši būt skaisti, bet arī veidot skaistumu sev apkārt. Meistara darbs savieno divas unikālas lietas – mākslinieku un matemātiķi. Nepieciešams izprast sava klienta izteiksmīgumu un pēc tam to precīzi uzzīmēt ar juveliera smalkumu. Šo un daudz ko citu noderīgu kvalitatīvām zināšanām jūs varat iegūt mūsu mācību centrā PERMANENT MASTER. Kurss ilgst 160 mācību stundas Nodarbības notiek gan individuāli, gan nelielās grupās Tiek apgūta teorija un tad notiek praktiskās nodarbības Sākuma procedūras notiek uz manekena, pēc tam uz modelēm Kopumā tiek veiktas apmēram piecdesmit procedūras pasniedzēja vadībā Modeļus piedāvā centrs, kā arī paši modeļi apmaksā procedūras cenu Audzēkņi saņem 30% no šīs vērtības Apmācību laikā centrs nodrošina ar nepieciešamajiem materiāliem un aparatūru Nepieciešamos materiālus un aparatūru var arī iegādāties pie mums Pēc kursu pabeigšanas, tiek izsniegts diploms un sertifikāts latviešu un angļu valodā Pēc kursiem iespējas apmeklēt bezmaksas seminārus pie mums Ir iespēja piedalīties skaistumkopšanas izstādēs un pārstāvēt mūsu salonu Pēc kursiem palīdzēsim iekārtoties darbā labākajos salonos, pašiem talantīgākajiem piedāvāsim strādāt salonā Permanent Master. Medicīniskā izglītība nav obligāta, bet tiem, kuriem tā ir, piemērojam 10% atlaidi mācībām.
Продают Dāvanu karte no PERMANENT MASTER
Подарочная карта от PERMANENT MASTER - прекрасный подарок Вашей подруге, маме, коллеге или просто хорошему человеку. Вы можете сами выбрать ее номинальную стоимость. Доставка возможна курьером или по почте. Дополнительная информация об услугах на сайте. Dāvanu karte no PERMANENT MASTER - lieliska dāvana Jūsu draudzenei, mammai, kolēģei vai vienkārši labam cilvēkam. Jūs varat paši izvēlēties kartes nominālo vērtību. Ir iespējama piegāde kā ar kurjeru, tā arī pa pastu. Papildus informācija par pakalpojumiem ir pieejama mājas lapā.
Продают Permanentās makijāžas likvidēšana
Выведение некачественной процедуры перманентного макияжа (также татуировок). Процедура выведения перманентного макияжа, которая в корне отличается от лазерного метода. Принципиальным отличием является уникальный биохимический процесс, направленный на извлечение красящего пигмента, а не его дробление. Приемущества метода: удалению подлежат любые цвета пигмента, любые типы пигмента независимо от размера его частиц. Это простой, эффективный и менее травматичный метод. Удаление перманентного макияжа или небольшой татуировки занимает менее часа. Также это сравнительно недорогой и менее болезненный метод (особенно в области лица) по сравнению с лазером. Для удаления достаточно 1-2 процедур, для осветления цвета пигмента (краски) – одной процедуры. Процент успешно выведения перманентного макияжа (татуировок) - 99,9 %. Nekvalitatīvās permanentās makijāžas (arī tetovējumu) izvešana. Permanentās makijāžas izvešanas procedūra, kas savā pamatā atšķiras no lāzera metodes. Principiāla atšķirība ir unikālais bioķīmiskais process, kas ir vērsts uz pigmenta izvešanu, nevis tā drumstalošanu. Metodes priekšrocības: izvest var jebkuras pigmenta krāsas, jebkurus pigmenta tipus neatkarīgi no tā daļiņu izmēra. Tā ir vienkārša, efektīva un mazāk traumatiska metode. Permanentās makijāžas vai neliela tetovējuma izvešana aizņem mazāk par stundu. Šī metode salīdzinoši ar lāzera metodi ir arī nedārga un mazāk sāpīgāka (īpaši uz sejas). Pilnīgai izvešanai ir pietiekami ar 1-2 procedūrām, lai padarītu pigmentu (krāsu) bālāku, pietiek ar 1 procedūru. Permanentās makijāžas (tetovējumu) izvešanas procents - 99,9 %.
Продают Aprīkojums permanentai makijāžai
Предлагаем различные аппараты, пигменты, вспомогательные материалы для выполнения процедур перманентного макияжа, а также средство для выведения некачественного перманентного макияжа (также татуировок). Все оборудование и пигменты соответствуют требованиям и стандартам ЕС. Piedāvājam dažādus aparātus, pigmentus, palīgmateriālus permanentās makijāžas procedūru izpildei, kā arī līdzekli nekvalitatīvās permanentās makijāžas (arī tetovējumu) izvešanai. Viss aprīkojums un pigmenti atbilst ES prasībām un standartiem.
Dekogrīdas, SIA
Dekogrīdas, SIA Betona kāpņu pakāpienu, metāla margu, koka lentera - atjaunošana/ remonts/ restaurācija
Kalves, дом для выходных
Kalves, дом для выходныхДом для выходных на берегу озера Калвенес.
Dzīpari S, tекстильные изделия
Dzīpari S, tекстильные изделияDzīpars ir viens no retajiem mazpilsētas uzņēmumiem, kurš piedāvā roku darbu izstrādājumus no lina un vilnas.
Skrundas muiža, гостиница
Skrundas muiža, гостиницаSkrundas muižas viesnīcas apartamentos ērti jutīsies kā pieaugušie, tā arī bērni, tā būs piemērota gan īsai vizītei, gan arī ilgstošai dzīvošanai. Augstie komforta standarti un mājīgā gaisotne ļaus Jums izbaudīt lielisku atpūtu.
Švinkates, гостевой дом
Švinkates, гостевой домГостевой дом Švinkates, предлагает зал для отдыха с камином, кухней, спальными местами, баню и джакузи. У дома находится живописный пруд, в котором можно также ловить рыбу.
Bucefāls, кабачок
Bucefāls, кабачокПомещения кабачка Буцефаль - для банкетов, накрытие столов, горячий и холодный стол. Гостевой дом, баня, бассейн.
EXSO, мебель
EXSO, мебельПользованная мебель из Германии: пользованная мягкая и кожаная мебель, комоды, комплекты спальных гарнитуров. Новая мебель по каталогам. Дешевле не бывает!!!
Miķeļbāka, кемпинг
Miķeļbāka, кемпингГостевой дом Микельбака предлагает кемпинговые домики. Душ и WC в сервисном домике. Имеется возможность заказать питание. Прокат велосипедов, есть возможность собирать грибы и ягоды. Гостевой дом находится недалеко от
Masāžas studija 8
Masāžas studija 8Limfodrenāžas masāža uzlabo jūsu veselību vairojot enerģiju un vitalitāti, uzlabo vielmaiņu, imūnsistēmu, miegu, darba efektivitāti, veicina asins cirkulāciju, padara tvirtāku ādu samazina tūsku, ķermeņa apkārtmērus un celulītu.
Otrā Elpa, labdarības veikals
Otrā Elpa, labdarības veikalsЭто не только магазин, в котором можно найти практические, оригинальные вещи, но и социальная платформа на которой устраиваются концерты, выставки и аукционы.
Visi banneri